Výkup nemovitostí za hotové


Vážení klienti, nabízíme vám velmi oblíbenou a žádanou službu přímého výkupu všech druhů nemovitostí, a to výkup nemovitostí za hotové.

Expresně vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, činžovní a rodinné domy, spoluvlastnické podíly, chaty, chalupy, sklady, hotely, penziony, zemědělské usedlosti a pozemky.

Řešíme také exekuce, zástavy a ostatní (i právně velmi komplikované) zátěže na nemovitostech. Pomůžeme Vám i v problematice dědického práva a věcných břemen. Zajistíme tržní ocenění nemovitosti, kompletní právní servis (vypracování smluv, jednání s katastrem nemovitostí) a úhradu finančních prostředků na Váš účet do 2 pracovních dnů.

Naši klienti oceňují především rychlost (expresnost služeb) a poskytovaný servis, kdy nemusí trpělivě čekat na kupujícího, resp. řešit složité požadavky advokátů věřitelů, čekat na úhradu finančních prostředků z hypotečních úvěrů, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce apod. S naší firmou máte prodej nemovitosti vyřešen jednoduše, rychle a bezstarostně. S námi totiž neplatí, že výkup či odkup nemovitosti (reality) je složitý proces. Tento moderní a stále více požadovaný a vyhledávaný způsob převodu nemovitosti šetří klientům nejen čas, nýbrž i starosti a nervy. Naši zákazníci mohou takto získané finanční prostředky využít prakticky okamžitě na další investice, a to nejen do bydlení! Potřebujete okamžité finanční prostředky za svoji nemovitost? Neváhejte se na nás obrátit. Peníze poskytujeme do dvou pracovních dnů od osobního setkání. Díky nadstandardnímu kapitálovému zázemí a spolupráci s profesionály v oboru real estate, jsme schopni vyřešit jakýkoliv právní, finanční či daňový zádrhel nebo požadavek.

Vaše nároky, přání a tužby společně rozebereme při osobní návštěvě a najdeme pro Vás nejvhodnější východisko. Budeme za Vás ochotně jednat se soudními exekutory nebo zástavními věřiteli, a to z bankovního sektoru či nebankovních institucí, resp. jejich advokáty.

Jak probíhá expresní výkup nemovitosti?

Kontaktujte nás telefonicky na níže uvedené telefonní číslo či přes přiložený kontaktní formulář.

Osobně se s Vámi hned druhý den setkáme.

Bezplatně Vám poskytneme právní poradenství.

Zdarma oceníme Vaši nemovitost.

Okamžitě připravíme finanční prostředky a posléze uzavřeme předmětné smlouvy.

Co pro Vás můžeme taktéž učinit?

Poskytneme Vám okamžitě adekvátní finanční zálohu.

Vyřešíme Vaše finanční závazky, právní tahanice i exekuce.

Věnujeme Vám právní poradenství zdarma (a to včetně sepisu předmětných smluv či návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí) a bezúplatně provedeme i tržní ocenění Vaší nemovitosti.

Finanční prostředky Vám vyplatíme do 48 hodin.

Jsme schopni zajistit i převod médií.

Každý klient je totiž u nás VIP zákazníkem, jsme Vašimi partnery, proto nás neváhejte kontaktovat, jedná se o nejvýhodnější přímý výkup nemovitostí v Praze!

Zobrazit další článkyZobrazit užitečné informace

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top