Výkup bytů za hotové


Vážení klienti, vlastníte nemovitost, kterou potřebujete rychle prodat? Máte problém se splácením dluhů (např. hypotéky), nebo je proti Vám přímo vedena exekuce? Pak použijte naše služby „Výkup bytů za hotové". Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví. Jsme schopni a ochotni Vám vyplatit i hypotéku, zástavy a exekuce, a zajistit tak rychlý výkup Vaší nemovitosti.

Přitom nabízíme i další dvě služby jako „Výkup bytů před dražbou" nebo „Výkup bytů v insolvenci". Vyhrožuje Vám soudní exekutor ohledně zabavení Vašeho bytu? Nebo již máte exekuci na bytě? Máte zadlužený byt a bytové družstvo Vám hrozí vystěhováním z bytu bez finanční náhrady? Nachází se Váš byt před nedobrovolnou (nucenou) dražbou vyvolanou exekucí na bytě? Kupujete nový byt a potřebujete rychle peníze na nákup nového bytu? Nebo jen chcete rychle peníze za Váš byt? Potom využijte služby „Expresní výkup bytu za hotové v Praze". Spěcháte s prodejem Vašeho bytu a nebaví Vás plané sliby konkurenčních realitních kanceláří? Zkuste nabídnout Váš byt právě nám.

Nabízíme:

  • Expresní výkup Vašeho (i družstevního) bytu,
  • rychlé vyplacení všech finančních závazků spojených s Vaším bytem,
  • komplexní právní servis (včetně koncipování kupní smlouvy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí),
  • adekvátní finanční zálohu.

Jak funguje naše služba „Výkup bytu za hotové"?

  • Osobně se s Vámi sejdeme a poskytneme Vám komplexní právní servis;
  • vypracujeme pro Vás nejlepší možné alternativy v souvislosti s výkupem bytu a vyřídíme veškeré nutné podklady, jako je smlouva o převodu nemovitosti a návrh na vklad;
  • splatíme Vaše pohledávky a můžeme Vám poskytnout i adekvátní finanční zálohu.
Zobrazit další článkyZobrazit užitečné informace

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top