Pomoc při finanční tísni


Vážení klienti, v dnešní uspěchané době hrozí čím dál tím většímu procentu obyvatel, že se dostane do situace, kdy se jejich finanční příjmy tak razantně sníží, že se ocitnou ve finanční tísni. Můžete např. dlouhodobě onemocnět, být účastníky vážné dopravní nehody s trvalými následky atd.

Dlužník se musí efektivně bránit a správně reagovat. Bez adekvátní reakce se vydává všanc nepřiměřeným úrokům, penále nebo smluvním pokutám, které pak vymáhá soudní exekutor a finanční problém se tak pouze prohlubuje!

Správným postupem lze naopak ušetřit desetitisíce a finanční tíseň zažehnat.

Jak se zbavit finanční tísně ? Naše bezplatná právní poradna při finanční tísni je tu pro Vás!

Naše poradna ve finanční tísni je tu pro ty, kdo se dostali do těžké životní situace a hrozí jim finanční problémy a ztráta nemovitosti. Nezvládáte splácet svoje závazky? Nevíte si rady a tlačí Vás finanční problémy či rovnou exekutor? Nežijte zbytečně dlouho ve stresu!

Právní pomoc ve finanční tísni hledejte v naší poradně. Poradíme Vám zdarma, jak z obtížné životní situace elegantně vybruslit pomocí expresního výkupu nemovitostí a finanční tíseň tak zažehnat.

Naše poradna se specializuje už 20 let na dluhové poradenství a výkupy nemovitosti v exekuci. Např. osobní bankrot vše nevyřeší a insolvenční soud ho každému dlužníkovi taktéž nepovolí! Spojte se s námi a kontaktujte nás. Na dotazy reagujeme v expresní době.

Po osobním setkání se neprodleně telefonicky a následně samozřejmě i písemně spojíme s příslušným soudním exekutorem, který má exekuci na starosti, resp. který byl příslušným soudem k exekuci pověřen, a následně za Vás veškeré Vaše finanční závazky vyrovnáme.

Díky silnému kapitálovému zázemí, kterým disponuje naše firma, Vám můžeme okamžitě vyplatit i adekvátní finanční zálohu. Samozřejmostí je i zajištění všech právních a daňových náležitostí spojených se zcicením Vaší nemovitosti. V neposlední řadě Vám pomůžeme i s hledáním nového bydlení v menší nemovitosti, než ve které jste dosud bydleli, popř. i v nájemním bytě.

Aktuální články k výkupům nemovitostí


Zobrazit další článkyZobrazit užitečné informace

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top