Exekuce info


Vykupujeme nemovitosti v exekuci za hotové.

2 / 3 / 2019

Vážení klienti, vykupujeme nemovitosti i v exekuci, kdy neprodleně kontaktujeme exekutorský úřad a exekuci za Vás tzv. vyplatíme. Můžeme Vám pomoci jak v podobě poskytnutí adekvátní finanční zálohy, tak i s nalezením nového bydlení.

Vážení čtenáři, i výkup nemovitostí v exekuci je snadno řešitelný, a to pokud nebudete dlouho odkládat řešení Vaší „svízelné“ situace, a budete nás ihned kontaktovat. Právě rychlý postup je v této situaci tou uplně nejdůležitější věcí, protože se tak zabrání dražbě Vaší reality, resp. vybavení Vaší domácnosti, popř. i osobního automobilu.

Přitom řešení je velice jednoduché. Po Vašem kontaktování se neprodleně telefonicky a následně samozřejmě i písemně spojíme s příslušným soudním exekutorem, který má exekuci na starosti, resp. který byl příslušným soudem k exekuci pověřen, a následně za Vás veškeré Vaše finanční závazky vyrovnáme.

Díky silnému kapitálovému zázemí, kterým disponuje naše firma, Vám můžeme okamžitě vyplatit i adekvátní finanční zálohu. Samozřejmostí je i zajištění všech právních a daňových náležitostí spojených se zcicením Vaší nemovitosti. V neposlední řadě Vám pomůžeme i s hledáním nového bydlení v menší nemovitosti, než ve které jste dosud bydleli, popř. i v nájemním bytě.

Je tak naprosto zbytečné, aby Vaše nemovitost i přes vedené exekuční řízení skončila v nucené dražbě, ve které by byla prodáná za zlomek ceny, ano ceny, která by ale zdaleka nepokryla Vaše veškeré dluhy, jenž by Vám i přes proběhlou dražbu zůstaly!

Bc. Jaroslav Oborný, obchodník s nemovitostmi

Mgr. Petr Jezdinský, podnikový právník

Aktuální články k výkupům nemovitostí


Zobrazit další článkyZobrazit užitečné informace

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top