Exekuce info


Provádíme výkup nemovitostí pouze v Praze a jejím blízkém okolí.

8 / 11 / 2020

Vážení potenciální klienti, milí čtenáři, na základě poptávky části (resp. některých) zájemců o naše služby, podáváme blíže následující informace o výkupech nemovitostí, resp. o našich službách na webových stránkách: https://www.expresvykup.cz/. Dospěli jsme totiž k názoru, že je z naší strany férové, abychom Vás informovali o některých aspektech naší možné spolupráce.

Jako nejdůležitější se v této souvislosti jeví informace, že expresní výkup nemovitostí provádíme pouze v Praze a jejím blízkém okolí, tj. tedy v okresech Praha-východ a Praha-západ. Na silnou poptávku např. z Ústeckého, Plzeňského nebo Karlovarského kraje (nebo dokonce z Moravy) nebudeme v tomto ohledu tedy vůbec reagovat, a to ani v případě dražších realit, které jsou v současné národohospodářské době (či ekonomické situaci) samozřejmě jen stěží prodejné!

Taktéž se v této nastíněné rovině často setkáváme se situacemi, kdy finanční závazky zájemců o naše služby, jenž váznou na předmětné (nabízené) nemovitosti, bohužel daleko přesahují tržní cenu reality, za kterou je možné ji odkoupit. I v tomto případě nebudeme mít o Vaši imobilii zájem.

Poslední ze situace, kdy nebudeme vůbec brát zřetel na Vaši nabídku, je stav, kdy inzerujete Vaši nemovitost dlouhodobě přes několik realitních kanceláří či realitních inzertních serverů a až posléze, např. po více než jednom roce, se obrátíte na nás. Vaše nabízená nemovitost je bohužel jednak tzv. profláklá, a jednak (především) naše spolupráce tkví v exkluzivitě, neboť naše služby jsou exkluzivní, to jest podpořené nejen více než dvacetiletou zkušeností v realitním obchodu a potřebným vzděláním, ale i tzv. výhradní (exkluzivní) zprostředkovatelskou smlouvou. Prodeji nemovitosti se totiž chceme věnovat naplno!

 

Mgr. Petr Jezdinský, právník

Mgr. Jaroslav Oborný, realitní specialista

Aktuální články k výkupům nemovitostí


Zobrazit další článkyZobrazit užitečné informace

Spolupracujeme s realitní a advokátní kanceláří JURIS REAL, spol. s r. o.

Top